INTERSOLAR: TESVOLT PŘEDSTAVUJE NOVÝ SYSTÉM – TESVOLT TPS2,0 (MEGAWATT CONTAINER STORAGE SYSTÉM)

INTERSOLAR: TESVOLT PŘEDSTAVUJE NOVÝ SYSTÉM – TESVOLT TPS2,0 (MEGAWATT CONTAINER STORAGE SYSTÉM)

Zvláště hospodárný TPS 2.0

 Wittenberg / Německo, 3. dubna 2019 – Společnost Tesvolt, která je výrobcem Akumulačních systémů TESVOLT pro průmysl a obchod, má v rámci Mezinárodní výstavy „Intersolar Europe“ (Mnichov, Nemecko 15.-17.5.2019) představit svůj megawattový akumulátorový systém TPS 2.0. Inovačně vyvinuté moduly baterií a technické inovace zajišťují maximální nákladovou efektivitu pro lithium vysokonapěťový Akumulační systém, díky čemuž je o 40% ekonomičtější než jeho předchůdce. Kontejner o kapacitě až 4,4 MWh je vhodný pro jakékoliv aplikace a může být instalován kdekoli na světě. Je schopný odolat teplotám od -40 do + 55 ° C.  Systém TESVOLT TPS 2.0 je schopný „startu ze tmy“, je připraven na automní inteligenci a lze jej obsluhovat na dálku.

Datový list je k dispozici zde: Datový list TPS 2.0 ( ke stažení je na https://www.tesvolt.com/templates/tesvolt/files/pdf/Tesvolt_TPS2_TD_EN_A00_190404.pdf

Maximální ekonomická efektivita

„Chceme dodávat dostupnou energii do všech koutů světa. Za tímto účelem jsou klíčovým požadavkem nízkorozpočtové a zároveň extrémně výkonné systémy pro skladování akumulátorů, “vysvětluje Daniel Hannemann, který Tesvolt založil před pěti lety společně se Simonem Schandertem. „Toto je stálý zdroj motivace, který nás nutí k další optimalizaci našich systémů skladování.“

Díky dalšímu vývoji bateriových modulů od společnosti Samsung SDI dodává megawattový úložný systém dvojnásobek výkonu na metr krychlový svého předchůdce. Nově vyvinutý dynamický vyvažovací systém pro moduly baterií a inovativní systém řízení tepla jsou zodpovědní za to, aby byl megawattový skladovací systém vysoce efektivní a nákladově efektivní.

Ve srovnání s podobnými velkokapacitními úložnými systémy ušetří TPS 2.0 přibližně 30% provozních nákladů.

Vždy dobré rozhodnutí.

TPS 2.0 je vhodný pro všechny aplikace, od zvýšení spotřeby energie až po omezení drahých špičkových zátěží, stejně jako pro síťové služby, záložní napájení a použití v místech bez dostupné Distribuční sítě.

Kontejnery jsou k dispozici ve standardních rozměrech ISO 20 ft, 40 ft a 45 ft a mohou být vybaveny maximální skladovací kapacitou 4,4 MWh. V místě instalace je kontejner připojen k systému Sunny Central Storage, který vyrábí společnost SMA Technology a může být také dodáván v kontejnerovém modulu.

V rámci výstavy Intersolar Europe v Mnichově bude Tesvolt prezentovat své produkty na výstavě energetického skladu ve dnech 15. – 17. května 2019.

Výstavní stánek: stánek 430 v hale B1

O společnosti Tesvolt

Tesvolt se specializuje na komerční systémy pro Akumulační systémy průmyslového využití. Inovativní společnost z  Lutherstadt Wittenberg vyrábí Akumulační systémy s nejmodernějšími prizmatickými lithiovými bateriovými články od společnosti Samsung SDI na bázi oxidu manganičitého a kobaltu. Skladovací systémy Tesvolt fungují stejně dobře při nízkém napětí, jako při vysokém DC napětí. Mohou být připojeny ke všem výrobcům elektrické energie: slunce, vítr, voda, bioplyn a kombinovaná výroba tepla a elektřiny. Tesvolt je producentem jak  on-grid , tak i  off-grid řešení. Všechny Akumulační systémy jsou vyráběny ve výrobním závodě Tesvolt v Německu.

Společnost Tesvolt byla poctěna cenou Německého podnikatele 2018 za vycházející hvězdy. Společnost již obdržela cenu E v kategorii Vynikající projekty a mezinárodní cenu za elektrifikaci venkova (ARE) za projekt dodávající off-grid energii farmě v jihozápadní Austrálii.

Tesvolt megawattový zásobníkový systém TPS 2.0 (Zdroj obrázku: Tesvolt)

Tesvolt megawattový zásobníkový systém TPS 2.0 (Zdroj obrázku: Tesvolt)

Zakladatelé Tesvolt Simon Schandert (vlevo) a Daniel Hannemann (zdroj obrázku: Valeska Hoischen)

Tesvolt vyrábí skladovací systémy pro průmysl a obchod (Zdroj obrázku: Tesvolt)

Připraven akumulátorový modul Tesvolt (Zdroj obrázku: Tesvolt)

Výroba úložného systému Tesvolt ve Wittenbergu (Zdroj obrázku: Tesvolt)

Výroba úložného systému Tesvolt ve Wittenbergu (Zdroj obrázku: Tesvolt)

2019-05-06T15:08:16+02:0006. Květen, 2019|